Реєстрація заїзду проводиться о 14: 00. Реєстрація заїзду до 14: 00 можлива лише за наявністю вільних номерів. Для гарантованого раннього поселення ми рекомендуємо забронювати номер на добу раніше.

Реєстрація від’їзду проводиться о 12: 00. Пізній виїзд можливий лише за  наявністю вільних номерів. 

При продовженні терміну проживання до 18:00 стягується додаткова плата в розмірі 50% від вартості номера за добу, після 18:00, стягується повна вартість номера за добу. 

Розрахунки проводяться у національній валюті (грн.). 

Ми приймаємо готівку, банківські перекази і наступні кредитні картки: Visa, Master Card, Maestro і American Express.

Безкоштовне скасування бронювання можливе не пізніше ніж за 24 годин до дня заїзду. У випадку скасування, зміни бронювання в день прибуття або не заїзду гостя, готель залишає за собою право стягувати штраф у розмірі 100% від вартості номера за добу. 

Також, терміни ануляції та оплати  можуть змінюватись, залежно від періоду бронювання, умови ануляції, в такому випадку, будуть прописані в підтвердженні бронювання готелю.

Citadel Inn Gastro Boutique готель  гарантує, що інформація, яку Ви надаєте нам, буде розглядатися як конфіденційна. Користуючись послугами, ви підтверджуєте, що приймаєте політику конфіденційності. Особиста інформація про гостей та відвідувачів готелю, що збирається готелем.
Citadel Inn Gastro Boutique готель збирає персональні дані при спілкуванні з гостями та іншими контактними особами, що включає:

Особисту інформацію:
ім’я та прізвище гостя;
національність,
номер паспорта, місце і дату видачі паспорта;
поштову адресу, адресу виставлення рахунку, адресу електронної пошти;
номер телефону;
інформацію про бронювання, проживання або відвідування готелю;
відомості про  придбані продукти чи послуги;

Іншу інформацію:
відомості про Ваші уподобання при виборі номеру, замовленні додаткових послуг;

Зверніть увагу: Даний перелік даних не є вичерпний і може змінюватись згідно вимог законодавства України, або при необхідності забезпечення вам більш комфортних умов перебування в нашому готелі , користування дисконтними програмами,  надання додаткових послуг, в тому числі при організації  заходів, корпоративних нарад, святкувань тощо.
Citadel Inn Gastro Boutique готель збирає та використовує будь-яку інформацію, яку Ви надаєте, в тому числі й Ваші персональні дані, в тій кількості, яка необхідна для надання та покращення послуг, які надаються для Вас у готелі. Ми збираємо, обробляємо та зберігаємо особисту інформацію про Вас виключно після Вашої згоди на отримання, обробку та зберігання такої інформації.
Ми збираємо, обробляємо та зберігаємо особисту інформацію про Вас з метою: вдосконалення якості послуг, що надаються готелем; проведення аналітики потреб клієнтів; організації групових заходів, в тому числі ділових зустрічей, корпоративних заходів на вищому рівні, відповідно до побажань гостей; забезпечення комфорту та безпеки гостей та відвідувачів готелю; надання рекламної інформації, в тому числі розсилка рекламних повідомлень, спеціальних пропозицій тощо ; управління програмами лояльності/ дисконтними програмами.
Також готель може розкрити особисту інформацію про Вас відповідно до вимог законодавства України: на вимогу органів державної влади чи органів місцевого самоврядування; згідно рішення суду; для захисту законних інтересів готелю в межах даного «Положення» та чинного законодавства; для захисту законних інтересів наших гостей, відвідувачів, в тому числі і веб-сайту; в надзвичайних ситуаціях.

Інформація загального характеру може використовуватись готелем на власний розсуд в межах чинного законодавства України, вона також може передаватись третім особам для ідентифікації Вас, як клієнта готелю в тому числі, як учасника програми лояльності готелю, з метою надсилання Вам рекламних повідомлень та пропозицій, які б могли бути цікавими для Вас.
Готель вживає всіх можливих заходів з метою захисту особистої інформації гостей від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни або знищення такої.
Готель  також вимагає, щоб наші партнери і постачальники послуг, яким в процесі надання послуг повідомляється особиста та/або конфіденційна інформація, вживали всі належних заходів, необхідних для збереження конфіденційності Вашої особистої інформації. При виконанні транзакцій та інших операцій через мережу Інтернет, ми використовуємо достатні засоби захисту особистої інформації, наданої Вами на нашому сайті.
Надання чи розміщення гостями чи відвідувачами готелю , які користуються мережею Інтернет в Готелі, будь-яким третім особам на будь-яких сайтах, особистої чи конфіденційної інформації, належить до виключної відповідальності гостя чи відвідувача.
Готель зберігає Вашу особисту інформацію протягом терміну, визначеного умовами даного «Положення» та законодавством України.
Також у деяких випадках і згідно чинного законодавства Ви можете вимагати від готелю не передавати особисту інформацію про Вас третім особам.
Готель має право вносити зміни в дане «Положення» у будь-який час в межах чинного законодавства та даного «Положення». Всі зміни у дане «Положення» набувають чинності з моменту їх публікування на нашому веб-сайті. Якщо Ви використовуєте веб-сайт нашого готелю, чи користуєтесь будь-якими послугами, які надає наш готель, після внесення змін до даного «Положення», які опубліковані на веб-сайті нашого готелю, це означає, що ви автоматично погоджуєтесь з умовами Положення, яке дійсне на момент користування такими послугами.

BOOK NOW